3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Volba kapitána: Roman Schauer vs. Michal Chmel? Vyhrál ten zkušenější!

Poličská Kometa obnovila hlasování o kapitánovi prvního týmu. Těsně vyhrála největší osobnost současného kádru Michal Chmel. Hráči tentokrát volili tajně.

Jako ve volební místnosti si museli včera připadat Poličští ve své kabině. Před utkáním s Prachovicemi si totiž zopakovali volbu lídra týmu. „Na hřiště jsem sice vyběhnul ještě jednou s céčkem, ale už to bylo opravdu naposledy. Pro zbytek sezony už máme definitivně nového kapitána,“ hlásí prozatímní šéf domácí šatny Martin Libich.

Tajná volba

Nástupce Michala Pražana vzešel po dohodě hráčů s trenérem z utajeného hlasování. „Normálně jsme se sešli před zápasem jako vždycky. Jen s tím rozdílem, že jsme dostali malý lístek a navrhovali jsme každý jedno jméno,“ prozradil gólman Petr Škoda. Po sečtení všech hlasů se našli v týmu dva kandidáti na nejdůležitější funkci v týmu, Michal Chmel a Roman Schauer. Michal Chmel dostal důvěru už před týdnem a je vidět, že mezi hráči má obrovský respekt a uznání. To samé se dá říci o Romanu Schauerovi. Tenhle hbitý forvard se skvělou technikou a obdivuhodným přehledem patří mezi vůbec nejproduktivnější hráče v extraligové historii. Obě osobnosti mužstva dostali shodný počet hlasů. Proto jejich spoluhráči ještě veřejně vybírali hráče, který bude nosit na hrudi céčko v dalších zápasech. „Nakonec o jeden hlas vyhrál Michal Chmel,“ dodává jeden z mladíků v týmu Milan Víšek.

Michala Chmela se nám včera již nepodařilo zastihnout. Ze zápasu spěchal ihned za dalšími povinnostmi a dnes proti Jestřábům z Přelouče určitě nenastoupí. Rozhovor s největší hvězdou klubu Vám však přinese v následujících dnech.

Autor: Bohuslav Stehno
29.09.2008 05:05:09
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one