3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Volba kapitána: Byla to jenom taková recese, říká Martin Libich

Poličští borci se musejí obejít bez kapitánské legendy Michala Pražana. O víkendu si proto před premiérovým utkáním sezony volili svého nového vůdce.

Na výběr byli dva kandidáti, Martin Libich a Michal Chmel. Prvně jmenovaný patří mezi omladinu týmu, která zakusila ještě několik extraligových duelů a sbírala zkušenosti po boku největších hvězd Komety. Zato Michal Chmel platí za zkušeného hráče. Je několikanásobným držitelem titulu českého extraligového šampióna a nemálo toho dokázal rovněž v nejcennějším dresu národní reprezentace.

Céčko bere 84

Proto bylo velkým překvapením, když se na hřišti s kapitánským céčkem na dresu objevil Martin Libich. "Měla to být tak trochu recese. Byl jsem zvolený jen na jeden zápas proti Náchodu," vysvětluje hráč s číslem 84, na kterého padla volba. "Jen se obávám, aby to nadšení klukům v mančaftu nevydrželo," směje se novopečený kapitán.

Tahounem mladého týmu se tedy stane na celý ligový ročník hlavní hvězda červeno-bílého dresu Michal Chmel. Urostlý obránce si podobnou roli už jednou v mužstvu Poličky vyzkoušel za extraligové éry. Dokáže být stejně dobrým kapitánem jako Michal Pražan a dotáhnout mužstvo k titulu? Dozvíte se již brzy v rozhovoru s Michalem Chmelem.

Autor: Bohuslav Stehno

16.09.2008 01:22:20
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one