3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Město Polička děkuje za světové sportovní úspěchy

Vedení města Poličky tímto děkuje a blahopřeje úspěšným poličským sportovcům k jejich vítězství na světových šampionátech.
 

Bratři Chmelovi
Petr a Michal Chmelovi jsou letošní světoví mistři světa v hokejbalu, MS se konalo v červnu v Bratislavě. Oba úspěšní sportovci začínali s hokejbalem v poličské juniorce. Titulem mistrů světa si splnili své nejvyšší sportovní cíle a do budoucna chtějí hrát hokejbal již pouze pro své potěšení a zábavu. Zároveň, ale chtějí pomoci Poličce k úspěšnému zvládnutí letošní sezóny. Oba mistři světa vyjádřili velký dík svým manželkám za podporu, kterou jim poskytly v jejich sportovní činnosti.
Mgr. Petr Chmel působí v reprezentaci od juniorských 17 let s několikaletou pauzou v poslední době. Kromě výhry MS v Bratislavě má za sebou několik více či méně úspěšných finálových účastí ještě v juniorských reprezentačních letech. Na klubové úrovni s týmy Poličky a Hradce Králové získal 3. místo v extralize a v právě skončené sezóně i titul v Českém poháru.
Ing. Michal Chmel působí v seniorské reprezentaci od roku 2003. Kromě vítězství MS v Bratislavě se může chlubit dvěma stříbrnými medailemi z mistrovství světa 2003 ve Švýcarsku a 2007 v Německu. V hokejbalové extralize 2x vyhrál v dresu Ústí nad Labem, 2. a 3. místo má z Hradce Králové a také 3. místo s Poličkou. Další úspěchy na klubové úrovni byly 4 vítězství v Českém poháru a 2 v Poháru mistrů evropských zemí / World Cupu/.
07.10.2011 18:28:02
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one