3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Z kabiny: Dejte Chmelovi hokejku a zařídí vítězství

Jeho status je hvězdný. Jeho kličky dech beroucí. Jeho přínos neocenitelný. Řeč je o Petru Chmelovi. O víkendu naskočil po třech sezonách do ligového zápasu a čtyřmi góly zastínil v Dlouhé Aréně doposud nejlepšího hráče domácích Karla Gebu.

"Byl jsem překvapený, jak nám to dnes šlo. Čekal jsem, že hráči Přelouče budou klást větší odpor," tvrdí po vyhraném utkání. Svůj výkon v zápase ale hodnotí velmi střízlivě. "Nehrál jsem tři roky, takže jsem celkem spokojený. Ale je potřeba to brát s rezervou. Dnes se dařilo mně, příště se zadaří někomu jinému," říká poličská star v centru prvního útoku.

Pan vítězství

Jeho technickou vyspělost by mu leckterý hráč mohl závidět. Hra "komeťáckého" šikuly je pro oko diváka líbivá, dynamická a kličky uchvacující. Petr Chmel ale popírá, že by za tím stál pouze talent. "Je to prostě všechno vydřené," směje se útočník. Jeho statistika je ale ohromující, v téměř každém utkání své kariéry dokázal bodově. Ve druhé lize pak obzvláště. Až by se chtělo říci - Dejte Chmelovi hokejku a zařídí vítězství.

Autor: Bohuslav Stehno

01.10.2008 10:53:51
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one