3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
V této sekci se dozvíte zajímavosti o hráčích, perly z domácí šatny i žhavé novinky ze zákulisí klubu
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Město Polička děkuje za světové sportovní úspěchy

Březen 2011 - obrázek

Březen 2011 - obrázek

Příběh snů: během roku ze druhé ligy do hokejbalové reprezentace

Únor 2011 - obrázek

Únor 2011 - obrázek

V sobotu 13.2.2011 si na tréninku způsobil nepříjemné zranění trenér Komety Pavel Štefka. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení ...
Letošní sezona je pro Poličku zatím výborná - obrázek

Letošní sezona je pro Poličku zatím výborná - obrázek

Naše putování jednotlivými kluby už umožnilo si přečíst o klubech oblastní ligy, přehoupli jsme se přes kluby výhradně druholigové a Svítkovem počínaje se díváme do ligy první. Dnes se podíváme do klubu, který několik let patřilmezi dominantní týmy v regionální druhé lize a nyní bojuje v 1.ČNHbL - Východ. V mládežnických kategoriích už čtvrtý rok suverénně ovládá regionální soutěž v karegorii mladších žáků. Zveme Vás do Poličky

Pomyslná regionální "Síň slávy" aneb stratég spojený s Kometou - obrázek

Pomyslná regionální "Síň slávy" aneb stratég spojený s Kometou - obrázek


Září 2010 - obrázek

Září 2010 - obrázek

Hradecký dres oblékne už na podzim kometa z Poličky, Petr Chmel
V červnu 2010 vstoupili do svazku manželského dva hráči Komety. David Rokos s Ivanou Fajmonovou a Petr Chmel s Vendulkou Kašparovou.
Iva a David.JPG
Vendulka a Petr.jpg
Na hřišti není příliš nápadný. Ale ve správný čas je na správném místě a dokáže tvrdě udeřit. Karel Geba se v posledních dnech vypracoval mezi opory a elitní hráče týmu. Za dvě utkání nashromáždil na své konto 9 kanadských bodů. Už nyní nasbíral o bod více než za celou loňskou základní část. „Když má k sobě člověk zkušené hráče, hned se hraje jinak,“ říká bývalý extraligista.
Poličská Kometa obnovila hlasování o kapitánovi prvního týmu. Těsně vyhrála největší osobnost současného kádru Michal Chmel. Hráči tentokrát volili tajně.
Za první tým Komety hraje teprve svou druhou pořádnou sezonu. Už v té první ale dokázal, že na jeho výkonech mohou Poličští stavět do budoucna. Svůj tým dokázal dovést až do druholigového finále a to v pouhých 21 letech. Hokejbal pro něj znamená ale mnohem více než jenom sport. „Jsme prostě tým, něco jako rodina,“ říká poličský mladík mezi třemi tyčemi Petr Škoda.
1
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one