3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Vyjde z čelní srážky vítězně Lokomotiva nebo Kometa?

Již dnes se strhne bitva o druhou pozici v tabulce. Kometa tentokrát vyzve v  českotřebovském stánku českotřebovskou Lokomotivu. Poličští nájezdníci se pokusí podruhé v sezoně odčarovat neporazitelnost domácích Kohoutů.

Vyzrát na sehranou obranu modrobílých nebude jednoduché. Ve forvardu „Buldoků“ bude tentokrát chybět nejproduktivnější hráč týmu Petr Chmel. Pohmožděné rameno nepustí dlouhána minimálně do duelu devátého kola. Absentující hvězdu Komety tak musí střelecky zastoupit starší bratr Michal. Defenziva rudobílých si zase musí dát pozor na nestárnoucího Petra Kvasničku. Útočník Lokomotivy okupuje se svými 10 body sedmou příčku kanadského bodování. Česká Třebová to už však dávno není jen ostřílený centr, ale také bratři Demlovi, Miroslav Lustyk nebo Ladislav Hruška.

Souboj "kasařů"

V třebovské aréně se zároveň odehraje souboj vůbec nejlepších brankářů ligy. Na domácí straně disponuje skvělými čísly Radek Ehrenberger. Prozatím si drží jeden obdržený gól na utkání a úspěšnost jeho zákroků se vyšplhala nad hranici 95 procent. Stydět se nemusí ani jeho protějšek Petr Škoda. Po utkání na Alfě si lehce pohoršil statistiku, přesto se jeho průměr pohybuje okolo 1.50 inkasované branky na zápas. Přesnost zásahů si pak udržuje na 92 procentech.

Ostře sledované střetnutí začíná od 13 hodin v hokejbalovém areálu „Kohoutů“. Výsledek utkání a dojmy hráčů vám přineseme v nejbližší době. I vy však můžete přijet fandit do České Třebové a být Kometě šestým spoluhráčem na hřišti. Přijeďte povzbudit svůj oblíbený tým!

Autor: Bohuslav Stehno

01.11.2008 06:54:23
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one