3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

VČ přebor přípravek

VČ přebor přípravek - obrázek

VČ přebor přípravek - obrázek

Druhý ročník VČ přeboru přípravek vyhrála
SK Kometa Polička


V neděli 8.5.2011 se odehrál závěrečný čtvrtý díl turnajové soutěže Východočeský přebor přípravek 2010-2011. Turnaj byl pro termínovou kolizi s vyřazovacími boji 2.NHbL mužů přeložen na nejbližší hřiště do Letohradu. Hlavní nezodpovězenou otázkou bylo, zda Kometa Polička uhájí své dominantní postavení v soutěži a naváže na osmizápasovou sérii bez porážky? Do výsledků turnaje chtěl před domácím publikem výrazně promluvit i domácí celek Letohradu.

Svítkov nezískal ani bod přesto hrou a bojovností nezklamal

Mladé svítkovské „hvězdičky“ pod vedením trenéra Roberta Kocha předvedli na turnaji sympatické výkony. Mladý tým tvořený hráči z minipřípravky zůstane pro kategorii přípravky prakticky nezměněn a kompletní pro příští je nutné s ERA počítat jako černým koněm soutěže, který bude výrazně promlouvat do bojů o nejvyšší příčky. Oporou vyrovnané svítkovské sestavy byl mladý brankář Dominik Choutka.

Dramatické rozuzlení střetnutí o bronzovou příčku

Shodně po dvou porážkách s Letohradem a Poličkou zaznamenala v turnaji družstva 1.HBC Svitavy a HBC Autosklo-HAK Pardubice. Od počátku do konce byl vzájemný duel naprosto vyrovnaný a skočil zaslouženou dělbou bodů po výsledku 1:1. O třetí příčce pro „Autoskláře“ tak rozhodlo při konečné rovnosti bodů až skóre, které o více jak dvě vstřelené branky více na kontě polabinských mladíků přisoudilo pohár za třetí místo Autosklu-HAK Pardubice.
Výkon Svitav na turnaji hodnotí trenér Kopecký: „Celý turnaj odehrálo pouze 9 hráčů v poli plus brankař. Za to bych jim chtěl všem do jednoho moc poděkovat. Rád bych také vyzdvihnul výkon našeho kapitána P.Tichého, který odehrál pro nedostatek hráčů všechny zápasy prakticky bez střídání. Všech 9hráčů i s brankařem tvoří vlastně základ týmu ml. žáků, kterým se bohužel v letošní sezoně nedařilo. A tak je pro nás určitě povzbuzení, že když se postavíme proti stejnému ročníku, tak dokážeme zahrát a dokážeme i vyhrávat“.

Letohrad ve finále sahal po vyrovnání

Finálové utkání bylo nejen vyvrcholením letohradského turnaje, ale také celého soutěžního ročníku Východočeského přeboru. Do utkání lépe vstoupila Kometa Polička, které se podařilo vytvořit si dvojicí přesných střel dvoubrankový náskok. Letohrad dokázal po krásné střele z kruhů ještě do přestávky vstřelit branku a přiblížit se tak na dostřel a rozdíl jediného gólu. V druhé polovině zápasu se Letohrad tlačil do útoku, vytvořil si celou řadu příležitostí, které však zůstaly nevyužity. SK Kometa si své vítězství již nedala vzít.
Celkovým vítězem VČ přeboru přípravek 2010-2011 se stalo družstvo SK Kometa Polička , které ve všech dvanácti zápasech zvítězilo a nenalezlo přemožitele. Druhé místo obsadil loňský vítěz a držitel putovního poháru SK OEZ Testa Letohrad, na třetí příčce skončila přípravka HBC Autoskla-HAK Pardubice. Věřme, že pro všechny celky byl VČ přebor přípravek dokonalou přípravou na nadcházející MČR přípravek v Pardubicích, pro které přeje Komise mládeže RSHb-východ všem celkům mnoho zdaru a hokejbalového štěstí.

Konečné pořadí 4.turnaje v Letohradě – 8.5.2011:
1) SK Kometa Polička
2) SK OEZ Testa Letohrad
3) HBC Autosklo-HAK Pardubice
4) 1.HBC Svitavy
5) ERA Svítkov Stars Pardubice

Individuální ocenění:
Nejlepší brankář: Hruška David (HBC Autosklo-HAK Pardubice)
Nejlepší obránce: Kukla Miroslav (SK Kometa Polička)
Nejlepší útočník: Rozlílek Vít (SK OEZ Testa Letohrad)
Nejužitečnější hráč: Kopecký Adam (1.HBC Svitavy)

Ocenění nejlepší hráči zúčastněných celků:
ERA Svítkov Stars Pce: Novotný Lukáš
HBC Autosklo-HAK Pardubice: Šimek Jakub
SK Kometa Polička: Tobiáš Ondřej
SK OEZ Testa Letohrad: Melichar David
1.HBC Svitavy: Dvořáček Vojtěch


Zdroj : www.hokejbal-vychod.cz
11.05.2011 20:21:08
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one