3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Proti pruhované přesile se hrát nedá, říká Michal Chmel

Duel v České Třebové poličským hokejbalistům výsledkově nevyšel. S trochou nadsázky se však dá říci, že tentokrát domácí nastoupili se sedmi hráči v poli. Do průběhu zápasu o stříbrnou příčku totiž nemalou mírou zasáhli sudí.

„Hráli jsme, co jsme mohli. Ale proti pruhované přesile se takový mač hrát nedá. Utkání dnes ovlivnili rozhodčí, a tak to prostě je. Tím ale samozřejmě nechci nijak snižovat výkon Třebovských,“ volí ostrý tón kapitán Komety Michal Chmel. „Kati“ rudobílých leckdy neodpískali zakázaná uvolnění nebo zákroky hráčů Lokomotivy, které byly na hraně. V osudovém okamžiku třetí třetiny poslali letohradští arbitři Kometu do dvojnásobné početní nevýhody. Nabídnutou příležitost pak Kohouti beze zbytku využili a strhli skóre na svou stranu. „Nevím to přesně, ale určitě jsme měli minimálně o polovinu více vyloučených než domácí. Když hrajete tolik oslabení a máte jen dvě přesilovky, tak se těžko vítězí,“ dodává poličský vůdce.

Píšťalky oněměly

Na bývalém obránci extraligového Hradce Králové a Ústí nad Labem se regionální rozhodčí taktéž vyřádili. V běžném souboji před hostující svatyní až příliš ochotně upadla legenda České Třebové Petr Kvasnička a Michal Chmel si podle jejich verdiktu šel odpočinout na dvě minuty za držení. „Byl to prostě souboj před bránou. Jestli se tam na chvilku někdo přidrží, tak takových najdete za utkání klidně dvacet a buď to rozhodčí chce písknout, nebo ten zákrok pustí,“ myslí si ofenzivně laděný bek s šestadvacítkou na dresu. „Je to jeden faul k druhému, potom jdete do třech, dostanete gól a my jsme dnes dostali dvě branky v oslabení. Takže to asi ovlivnění zápasu je,“ uzavírá zadák s reprezentační minulostí. Na lídra hostujících borců přitom v utkání bylo spácháno několik sporných zákroků, píšťalky pruhovaných mužů však zůstaly němé.

Autor: Bohuslav Stehno

19.11.2008 03:43:01
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one