3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Poličští hokejbalisté nejen nejlepší, ale i nejslušnější

3303.jpg
Mladší žáci se pyšní titulem Mistr ČR v hokejbalu 2013, který vybojovali 23. května 2013 v Letohradě. Kluci zde neprohráli jediný zápas a zlatý pohár si právem zaslouží. Do velkého finále se hráči kvalifikovali vítězstvím v regionu „Východ“, kde získali nejen titul nejlepší brankář – Radim Hnát a nejlepší střelec – Ondra Tobiáš, ale i titul „Nejslušnější tým MČR Mladších žáků Východ“.

Mistři ČR – mladší žáci: Ondřej Tobiáš, Filip Augustin, Patrik Tichý, Vojta Nečas, Jakub Neubauer, Miroslav Kukla, Ondřej Nunvář, Tomáš Kukla, David Jirouš, Petr Martinů, Jan Kocanda, Maxmilián Fajmon, Radim Hnát, Jan Klodner, Matěj Tošovský, Radim Prokopec. Trenéři – Jiří Tobiáš, Pavel Dvořák (Medy) a nepostradatelná součást týmu a velký podporovatel všech – Milan Šrámek.

Mistry republiky jsou i starší žáci, kteří spolupracují s hráči ze Svitav. Dorostenci hráli v letošním roce poprvé extraligu a skončili na krásném 5. místě! I „malé naděje“ o sobě dávají vědět. Na svém prvním turnaji (ročník 2006 a mladší) kluci neprohráli žádný zápas, nedostali žádný gól od soupeřů a jejich vítězné skóre bylo 12:0.

Starosta Jaroslav Martinů poděkoval za reprezentaci města Poličky a skvělé výsledky, ocenil chuť a sportovní nadšení hráčů, trenérů a podporu rodičů. Poličský hokejbal patří ke špičkám v ČR a úspěchy potvrzují to, co říká jeden z trenérů Jiří Tobiáš: „Republika o nás ví a mají z nás respekt!“
07.07.2013 14:48:17
J.Prochazka
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one