3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Názor trenéra: Tam, kde Petr skončil, zase začal

O Petru Chmelovi zazněly už všechny superlativy. Ale jen jeden postřeh stále chybí. Oko trenéra leckdy napoví, jak je na tom hráč doopravdy. Kouč Pavel Štefka připomíná, v čem tkví kvalita hry jeho největší zbraně.

Když se Petr Chmel narodil, sudičky na něm zřejmě sportovním talentem nešetřily. Vyzkoušel už vlastně téměř všechno, co může špičkový hráč zažít. Patřil k oporám v extralize a stal se juniorským mistrem světa. Nedávno se znovu připojil k týmu Komety a jen dokazuje, jak moc chyběl klubu sídlícímu v Dlouhé Aréně.

Kdyby chtěl, mančafty po něm sáhnou

„Petr hraje výborně, hraje vlastně pořád stejně. Tam, kde skončil, tam zase začal,“ hodnotí formu a um svého svěřence trenér Pavel Štefka. „Rozhodně má na to, abych hrál nějakou vyšší soutěž. To ví asi každý. Kdyby on sám chtěl, tak po něm rozhodně sáhnou takové mančafty,“ dodává. Zatím tenhle dlouhán s oblíbeným číslem 11 předvádí hru, na kterou stále ještě 2. Národní hokejbalová liga není připravena. „Když se podívám na Petra, to je prostě důraz, síla, rychlost a kombinace. Radost pohledět,“ vysekl poklonu zkušenému forvardovi trenér.

Autor: Bohuslav Stehno

08.10.2008 20:20:36
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one