3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Na Přelouč s bekem Moelleru Pardubice

Dnes čeká Kometu v Dlouhé Aréně od 15 hodin první vážnější souboj. Schopnosti domácích hráčů prověří B tým Přelouče a tady už půjde skutečně do tuhého. Poprvé se ukáže, jak Kometa zvládá zápasy s týmy těžšího kalibru.

Kometa musí bodovat

Pokud chtějí domácí pomýšlet na nejvyšší příčky, musejí bodovat. „Určitě nebudou hrát Roman Schauer a Michal Chmel, kteří mají jiné povinnosti,“ hlásí první ztráty před důležitým duelem kouč Pavel Štefka. Přestože budou chybět dvě největší postavy současného poličského hokejbalu, hlavu si s tím neláme. „Naopak do hry zasáhne mladý Láďa Havlík,“ mne si ruce trenér. Věkem je tenhle obránce ještě mezi dorostenci. Ale v mančaftu už vloni prožil skvělou sezonu. Je průbojný, má rychlou a tvrdou ránu, v soubojích se nenechá odstavit. Na urostlého obránce ho taktéž zdobí rychlost.

 

Pomůže český reprezentant

Havlík je nejen kvalitním hokejbalistou, který zakusil reprezentační atmosféru. S výběrem mladíků do 16 let získal stříbro na Mistroství světa ve Zvolenu. Základ jeho skvělé hry spočívá v hokeji, kde získal všechny své dovednosti. V tomhle zimním sportu toho dokázal už skoro tolik jako v hokejbalu. Z města na jihu Pardubického kraje si ho vyhlédl extraligový HC Moeller Pardubice, jehož dres nyní obléká. A vedení klubu z města perníku v něm vidí velkou budoucnost.

Ladislav Havlík bude jistě jedním z hráčů, který prověří svými schopnostmi pevnost obrany Jestřábů. Přelouč však zítra není papírovým favoritem. Po dvou odehraných kolech má v tabulce zapsány 2 bodíky a otřesné skóre 5:12. Tým z Pardubicka zažívá jeden z nejhorších vstupů do soutěže.

Autor: Bohuslav Stehno 
21.09.2008 03:28:21
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one