3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Grubhoffer šestkrát narušil statiku prachovické obrany

Miloš Grubhoffer se vrátil po zranění a hned se výrazně předvědl. Statická obrana Holcimu nesložila reparát z prvního prohraného duelu. Vytáhlý útočník se proti defenzivě Prachovic prosadil šestkrát a rozhodl tak o jasném vítězství Komety.

Mladý centr si třikrát poradil s brankářem domácích po svém, další tři nádherné akce připravil pro spoluhráče. „S výkonem jsem spokojený. Je to přesně jeden z těch zápasů, kdy vám do brány spadne všechno, na co sáhnete. Třeba na Alfě jsme měli šancí jako šafránu a nepadlo tam nic,“ hodnotí Grubhoffer. Poličští se v první třetině vyloženě trápili. S nástupem do druhé patnáctiminutovky jakoby nastoupil do zápasu zcela jiný tým a Grubhoffer svou hrou dokázal strhnout k vynikajícímu představení i své souputníky. Najednou byli Prachovičtí všude pomaleji a mladík v útoku Komety překonával zadáky různými technickými finesami. „Když myslíte na to, že už máte na kontě dva góly a nějaké asistence, více si dovolíte,“ říká poličská „jedenáctka“. První branku vsítil borec rudobílých z přesilovky, další dvě branky si připsal ze situací, kdy mu jeho křídla nahrávala zpoza branky na střelu bez přípravy. „Podle mého náš dnešní výkon vycházel z toho, že jsme byli rychlejší než soupeř. Prachovičtí dnes byli slabí.

Přibrzdí ho pauza

Grubhoffera však znovu přibrzdí další faktor. Poličští sehrají na podzim minimálně už jen dvě utkání. V lize naposledy vyrazí na trip do Přelouče a v Českém poháru prověří prvoligové Ježky z Heřmanova Městce. Rozjetý hráč tak bude muset přezimovat s vynikající formou až do března. „Na jaře se uvidí, jestli je dobře nebo špatně, že máme přestávku. Na takovou pauzu jsme ale zvyklí už několik let,“ vysvětluje jeden z tahounů klubu.

Miloš Grubhoffer zopakoval nasazení z utkání na Alfě a znovu táhl mužstvo, tentokrát k vítězství. Za perfektně odvedenou práci v útoku i defenzivě odměňujeme centra Komety titulem HVĚZDA VÍKENDU.

Autor: Bohuslav Stehno

05.12.2008 16:17:15
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one