3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Sestava Komety :
Škoda - Hejtmánek, Rokos, Navrátil, Dvořák, Kašpar, Grubhoffer,Hubáček, Buben, Schaffer, Štefka, Sokol, Tocháček.

Ve svítkovské aréně se odehrála velmi vyrovnaná první třetina a pak převzala otěže zápasu Polička. Dle slov hostujícího trenéra Pavla Štefky: „ Kluci proti nám hráli zbytečně zakřiknutě. Po oťukávání v úvodní třetině jsme dali tři branky a nechci říci, bylo po zápase. Domácí bojovali, ale měli sílu akorát na jednu branku. Svým klukům děkuji za výkon.“

A samozřejmě i pohled od domácího Matějovského :"Na Poličku jsme jednoduše neměli. Po celý zápas nás přehrávali. Vstup do zápasu jsme jim usnadnili ještě tím, že jsme tahali za záchrannou brzdu faulama a šest minut z prvních osmi jsme hráli ve čtyřech. Přesto jsme první třetinu ubránili na výsledek 0:0. Druhou třetinu už Kometa odehrála tak, jak jsme očekávali před zápasem a potvrdila roli favorita i gólově - 0:3. Ve třetím dějství už nám nezbylo nic jiného, než zkusit vrhnout všechny síly dopředu. Čestného gólu jsme se dočkali, ale už příliš pozdě nato, aby se dal zápas ještě proti soupeři jako je Kometa zdramatizovat. Nezbývá nic jiného, než poděkovat hráčům za nasazení a nevypuštění zápasu do poslední minuty. Gratuluji klukům z Poličky k postupu a děkujeme, za pro nás atraktivní zápas."