3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety : Grubhoffer (as. Schauer), Štefka

Sestava Komety : Janco - Bažant, Hejtmánek, Libich, Rokos, Dvořák J., Geba, Grubhoffer, Schauer, Prchal, Štefka, Tobiáš,Tocháček, Víšek.

V neděli 14.10.2012 pokračovala pouť po moravských hokejbalových hřištích, tentokrát přijela Kometa do Třince. Po zisku dvou bodů ze soboty měli východočeši za úkol vyloupit i Třineckou arénu. První branka padla v čase 13:43, kdy poslal Kometu do vedení Miloš Grubhoffer. Hubené vedení vydrželo až do 40.minuty, kdy Kometa hrála přesilovku, kterou využil Filip Štefka. Třinec stihl o 2 minuty později jen zkorigovat výsledek, o jedinou domácí branku se postaral Radim Mišun. V závěru utkání byla ještě domácím nabídnuta přesilovka 5 na 3, kterou nevyužili, a tak se 3 body přesouvají na konto Komety.