3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Střely: 32:31 Vyloučení: 7:8 Přesilovky: 7:6 Využití: 2:1 Oslabení: 0:0

Branky Komety : Dvořák J.(as.Štefka), Tocháček (Tobiáš), rozhodující nájezd : Štefka

Sestava Komety : Janco - Bažant, Hejtmánek, Libich, Rokos, Dvořák J., Dvořák M., Geba, Grubhoffer, Prchal, Štefka, Tobiáš,Tocháček, Víšek.

V sobotu 13.10.2012 se hráči Komety vydali na "výlet" do Ostravy, kde sehráli utkání 8.kola 1.NHbL – Východ s domácím TJ Sokol Poruba. První branka padla v polovině 13.minuty, kdy se prosadil v přesilovce Lukáš Grabovský. Kometa srovnala v čase 21:48, také v přesilové hře, z hole Jonáše Dvořáka – 1:1. Vedení se Kometa ujala minutu a půl před koncem 2.třetiny, branku na 2:1 vstřelil po spolupráci s Vojtěchem Tobiášem Břetislav Tocháček. Domácí srovnali na 2:2 v polovině 32.minuty, opět z hole Lukáše Grabovského, kdy využil přesilovku 5 na 3. Utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů, kdy rozhodující nájezd proměnil Filip Štefka a připsal tak Kometě jeden bod navíc za výhru 2:3 na nájezdy