3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety :

D.Rokos (as.J.Hubáček), R.Schauer (J.Tesař), J.Hrabica (J.Tesař, M.Veselý), J.Dvořák (F.Štefka), M.Chmel (J.Dvořák, F.Štefka), F.Štefka (J.Hrabica)

Sestava Komety:

Škoda, Janco – Chmel, Hrabica, Veselý, Kašpar, Libich, Navrátil, Rokos, Schauer, Tesař, Grubhoffer, Geba, Hubáček, Štefka, Dvořák, Tocháček, Sokol, Prchal, Schaffer, Víšek.

V neděli 16.10.2011 nastoupila Kometa, za krásného slunečného počasí, k utkání 8.kola 1.NHbL-Východ proti TJ Sokol Poruba. Od úvodu utkání byla Kometa lepším týmem a plnila si pokyny trenéra Pavla Štefky. Skóre utkání otevřel na začátku 12.minuty David Rokos po přihrávce Jiřího Hubáčka. Za minutu a půl se měnilo skóre podruhé, na 2:0 zvýšil Roman Schauer, po přihrávce od Jaroslava Tesaře. Z prostoru mezi červenou a útočnou modrou čárou, kdy už se chystal k odchodu na střídačku vypálil domácí kapitán k němu odražený míček na branku Poruby a brankáři Horvátovi už nezbylo nic jiného než se ohlédnout za míčkem do branky. V čase 13:44 uzavřel skóre 1.třetiny v přesilovce Jan Hrabica po narážečce s Jaroslavem Tesařem a Martinem Veselým – 3:0. Ve 2.třetině dále domácí obléhali branku Martina Horváta a počtvrté lovil míček ze sítě v čase 20:47. Po přihrávce od Filipa Štefky se prosadil Jonáš Dvořák. Hosté se zřídka dostávali na dostřel k Petru Škodovi a to i zásluhou výborné práce obránců. Dvě a půl minuty před druhou sirénou přidal pátou branku Michal Chmel. Asistenci si připsali Jonáš Dvořák a Filip Štefka. Poslední, šestá branka padla ve 41.minutě z hole Filipa Štefky, když se po pasu od Jana Hrabici a Martina Veselého ocitl sám před brankářem Horvátem a jeho klasickou kulišárnou "pojď sem – kam jdeš" uzavřel skóre utkání. V závěru si ještě mohli domácí vyzkoušet kratičkou přesilovku 5 na 3, ale hráči Poruby se úspěšně ubránili. Za tento víkend si Kometa připsala plných 6 bodů do tabulky.