3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
7.kolo - obrázek

SK Kometa Polička
-

SHC Opava

1:4 (
0:1,0:1,1:2)

Branka Komety : Jakub Radiměřský (as. Karel Geba)

Sestava Komety : Škoda – Grubhoffer, Chmel M., Mitáš, Navrátil, Rokos, Geba, Radiměřský, Schauer, Štefka, Tobiáš, Tocháček.

Kometa v sobotu nastoupila proti Opavě v okleštěné sestavě pouze s jedenácti hráči do pole. První branka zápasu padla dvě minuty před koncem 1.třetiny do domácí branky z hole D.Vladaře. V pořadí druhý gól padl opět do Škodovy branky, na 0:2 zvýšil v poslední minutě 2.třetiny Hlaváček. V 35.minutě Opava využila přesilovku a zvýšila svůj náskok na 0:3. V 38. minutě vstřelil Jakub Radiměřský po přihrávce od Karla Geby první branku Komety. Ve 43. minutě hosté vstřelili čtvrtou branku a stanovili konečný výsledek na 1:4.