3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
6.kolo - obrázek

SK Kometa Polička
 -
Ježci Heřmanův Městec

3:5 (0:3, 1:2, 2:0)

Branky Komety : Filip Štefka (as. Navrátil), Schauer (Tocháček), Chmel M. (Radiměřský, Rokos)

Sestava Komety : Škoda, Buben – Rokos, Chmel M., Navrátil, Vápeník, Mitáš, Grubhoffer, Schauer, Tocháček, Štefka F., Radiměřský, Geba, Víšek, Prchal, Tobiáš, Sokol.

V neděli 3.10.2010 přijeli do Poličky Ježci z Heřmanova Městce. A jak se později ukázalo, přijeli si pro body. Již v 2.minutě při signalizované výhodě prostřelil brankáře Škodu Friml. O další dvě minuty na 0:2 zvyšoval v přesilovce Minařík, za asistence Wabera. Minutu před koncem 1.třetiny si spolupráci zopakovali a zvýšili na 0:3. Hráči Komety se těžko dostávali před ježčího brankáře Palečka. Nevycházely jim přihrávky a střely létaly těsně kolem branky. Heřmanův Městec v 1.třetině Kometu přestřílel 5:13, hlavně zásluhou Minaříka, Wabera a Frimla. V dresu Ježků nastoupil i Jiří Mašík, který v extraligových dobách za Kometu hrával a jeho šikovné ruce a přehled na hřišti stále na soupeře platí. Do druhé třetiny domácí zlepšily pohyb, ale stále se nedostávali do střeleckých příležitostí. V 16.minutě udeřil soupeř počtvrté. Akci, kterou vymyslel opět Ondřej Waber zakončil Novák. Zpět do zápasu se Kometa dostala ve 20.minutě, kdy po střele Navrátila z blízka za záda Palečka dorážel Filip Štefka. Kometa přidávala na obrátkách, ale stále měl soupeř dvakrát více střel na branku. 40 sekund před koncem druhé části hry soupeř udeřil popáté, na 1:5 zvýšil Paukert. Ve 3.třetině se ještě Kometa pokusila nepříznivý výsledek zvrátit, přitvrdila hru a zlepšila pohyb a ve 32. minutě v přesilové hře Tocháček vyhrál buly na Schauera, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V 41. minutě hráli domácí přesilovku 5 na 3, kterou využil M.Chmel. Asistenci si připsali Radiměřský a Rokos. Domácí to stále zkoušeli, ostřelovali soupeřovu bránu, ale bohužel bez úspěchu. Zápas skončil 3:5 a Heřmanův Městec získal podruhé v sezóně plný počet bodů.
Snad se Kometě povede lépe proti Opavě a Sokolu Poruba.