3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety :

Grubhoffer (as. Geba), Geba, Schauer (Tobiáš), Schauer (Grubhoffer).

Sestava Komety :

Janco, Škoda - Hejtmánek, Chmel, Teplý, Navrátil, Rokos, Grubhoffer, Schauer, Tobiáš, Dvořák, Štefka, Geba, Tocháček, Prchal, Víšek.

V sobotu 17.9.2011 hostila Kometa na domácím hřišti Jestřáby z Přelouče. V první třetině měli hosté z Přelouče více ze hry, ale branku domácí Komety nedobyli. Kometa se příliš do šancí nedostala, proto po 1.třetině byl stav 0:0. Po přestávce domácí zlepšili pohyb a začali se prosazovat před brankou Přelouče. Ve 22.minutě se skóre měnilo poprvé, po přihrávce od Karla Geby se prosadil Miloš Grubhoffer. Ve 23.minutě na 2:0 zvýšil Karel Geba. Dvě minuty před koncem 2.třetiny se dostal ke slovu i soupeř z Přelouče, po Kopeckého střele - 2:1. Ve 39.minutě využil přesilovku Roman Schauer, asistenci si připsal Vojtěch Tobiáš. Ve 41.minutě snížil na 3:2 opět Kopecký. 1 sekundu před závěrečnou sirénou se prosadil kapitán Komety Roman Schauer, po asistenci od Miloše Grubhoffera upravil skóre na 4:2.