3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
3.kolo - obrázek

SK Sudoměřice
-
SK Kometa Polička

5:2 (3:0,1:1,1:1)

Branky Komety : Roman Schauer, Miloš Grubhoffer.

Sestava Komety : Škoda – Rokos, Navrátil, Radiměřský, Mitáš, Grubhoffer Schauer, Tobiáš, Štefka, Geba, Báča, Prchal, Víšek, Sokol.

Kometa v sobotu odjela k utkání do Sudoměřic bez šesti hráčů základní sestavy (Chmel M.(hrál za extraligový Hradec), Chmel P.,Švejda, Vápeník a Teplý), kteří plnili rodinné nebo pracovní povinnosti. J. Hejtmánek k zápasu rovněž neodcestoval, protože skončil v Litomyšlské nemocnici se zánětem slepého střeva a bude několik zápasů chybět.

Vstup do utkání se Kometě moc nepovedl a prohráli ji 3:0. Ve druhé třetině to bylo lepší, hráči začali více střílet na bránu (5:10) a ve 23.minutě na 3:1 snížil Roman Schauer. Ve 26. minutě domácí využili přesilovku a vstřelili čtvrtou branku a uzavřeli skóre po dvou třetinách na 4:1. Ve 3.třetině se trefil po zranění navrátivší se Miloš Grubhoffer, po asistenci Filipa Štefky. Skóre na 5:2 uzavřeli Sudoměřice v přesilovce 5 na 3.