3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Sestava Komety :

Janco, Škoda – Havlík, Grubhoffer, Hejtmánek, Rokos, Libich, Schauer, Tobiáš, Dvořák, Štefka, Víšek, Hubáček, Geba.

Branky Komety :

Tobiáš (as.Rokos), Rokos (Libich), rozhodující nájezd : Havlík

Hráči Komety odjeli za opravdu aprílového počasí do České Třebové, kde se utkali v posledním zápase základní části 1.NHbL – Východ s domácí Lokomotivou. Kometa potřebovala zvítězit, aby si ještě vylepšila výchozí pozici v play-off a domácí potřebovali uhrát alespoň bod k zajištění osmé příčky.

Skóre utkání otevřel už ve 2.minutě Vojtěch Tobiáš, kdy využil přihrávku Davida Rokose a zmatku v domácí obraně. Kometa měla mírně navrch, ale musela se bránit rychlým výpadům domácích útočníků, kteří se dočkali na začátku 11.minuty, kdy na 1:1 srovnal Vostrčil. Ve 2.třetině sice branka nepadla, ale Kometa domácí Lokomotivu přehrávala (střely na branku 4:10). Tlak hostů vyvrcholil v čase 33:33, kdy vyloučení Vostrčila využil střelou od modré čáry David Rokos. Domácí se stále tlačili před brankoviště Romana Janca a o šťastné vyrovnání se postaral 9 vteřin před koncem 3.třetiny, po závaru před brankovištěm Komety, Matěj Švec. V samém závěru přišla ještě řada na boxerskou vložku, o kterou se postarali Tomáš Macků a Karel Geba, kteří byli následně rozhodčími odesláni do sprch. Domácí tak urvali potřebný bod, ale na řadu přišly ještě samostatné nájezdy. Domácí na Romana Janca nevyzráli a za Poličku se nemýlil Ladislav Havlík a Filip Štefka a získali pro Kometu bod navíc.

Poslední kolo ještě zamíchalo tabulkou, černého Petra si vytáhla Přelouč, když skončila o skóre devátá.