3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
SK Holcim Prachovice - SK Kometa Polička
2:7 (1:3,0:3,1:1)

Branky Komety : P.Chmel 3, Štefka 2, Báča, Mitáš.

Sestava Komety :

Buben - Hejtmánek, Mitáš, Navrátil, Teplý (C), Vápeník, Báča, Geba, Chmel P., Radiměřský, Štefka, Tobiáš, Tocháček.

Kometa v sobotu vyrazila do Prachovic bez několika hráčů základní sestavy (Škoda, Schauer, Švejda, Prchal, Rokos, Schaffer, Víšek), kteří museli plnit pracovní nebo studijní povinnosti. Do zápasu vstoupila lépe Kometa, když ve 4.minutě rozvlnil síťku Brožovy branky po kombinaci s Vojtěchem Tobiášem a Filipem Štefkou Petr Chmel. Po dvou minutách bylo srovnáno – Hubáček – 1:1. V 11.minutě na konci přesilové hry pálil do černého opět Petr Chmel. Po vhazování trvalo 9 vteřin do dalšího zásahu. Po ose Geba – Radiměřský – Báča se posledně jmenovaný trefil luxusní střelou do šibenice a vyhnal všechny Prachovické pavouky z branky. 1.třetina skončila 1:3 pro Kometu. V 25.minutě završil Petr Chmel svůj hattrick po asistenci Vojty Tobiáše. O 2 minuty později se prosadil i sváteční střelec Jakub Mitáš (asistence Vratislav Vápeník) a o minutu poté po kombinaci s Petrem Chmelem skóroval Filip Štefka. Po dvou třetinách bylo prakticky rozhodnuto – 1:6. Ve 3.třetině padly 2 branky, na každé straně jedna. 22 vteřin po zahájení třetí části hry si Petr Chmel narazil balónek s Filipem Štefkou a dával již na 1:7 a 19 vteřin před koncem zápasu využili domácí přesilovku, při vyloučení Karla Geby udělal tečku za utkáním domácí Jaroslav Sotona.

Kometa i v posledním utkání základní části zvítězila a potvrdila 1. místo. Ve čtvrtfinále narazí na Letohrad B, který v posledním zápase porazil Českou Třebovou 2:0.