3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety:

Geba, Tobiáš (Hubáček), Rokos (Schauer), Havlík (Víšek), Hejtmánek.

Sestava Komety :

Škoda, Janco – Hejtmánek, Havlík, Grubhoffer, Rokos, Navrátil, Libich, Hubáček, Schauer, Tobiáš, Štefka, Geba, Dvořák, Schaffer, Víšek.

Hráči Komety si po sobotní nešťastné prohře s Malenovicemi (1:2)  potřebovali spravit chuť a těsně před koncem základní části 1.NHbL-Východ ještě přidat nějaký ten bod na svůj účet. Utkání se Vsetínem byl přímým soubojem o průběžnou šestou pozici v tabulce.

Úvod zápasu byl takový nemastný, neslaný, tempo se ale pomalu zvyšovalo. Kometa hrála už v 5.minutě přesilovou hru, ale branku v ní nevstřelila. Vsetín hrál v početní výhodě v polovině 7.minuty a také ji nevyužil. Poprvé se skóre měnilo ve 12.minutě kdy chybnou rozehrávku vsetínských obránců vystihl Karel Geba a střelou z kruhů překvapil brankáře Diblíka. O 43 sekund později po akci Jiřího Hubáčka dorážel za záda hostujícího brankáře nikým nehlídaný Vojtěch Tobiáš – 2:0. Vsetín se ale nevzdal, v rozmezí 20.-22.minuty bylo srovnáno na 2:2. Domácí diváky rozjásal v čase 28:28 David Rokos, který využil přihrávku od Romana Schauera a střelou od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Vsetín v čase 33:40 srovnal na 3:3, když v si v oslabení udělal z domácích hráčů slalomové tyčky Ondřej Pražák. Domácí ale uklidnil v 38.minutě Ladislav Havlík a brankovou tečku za zápasem udělal Josef Hejtmánek. V závěru ještě utrpěl zranění v oblasti kotníku Petr Schaffer, který byl nucen ze zápasu odstoupit a těsně před koncem se ještě lehce jiskřilo před Petrem Škodou, když si účty vyřizovali Grubhoffer s Daleckým. Kometa ziskem tří bodů přeskočila Vsetín a před utkáním s Českou Třebovou se drží na 6.místě tabulky.