3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
SK Kometa Polička - Ježci H.Městec B

5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Branky Komety : Švejda 2, Rokos, Hanyk, Chmel P.

Sestava Komety :

Škoda - Rokos, Hejtmánek, Navrátil, Vápeník, Mitáš, Hanyk, Sokol, Prchal, Víšek, Štefka, Tobiáš, Chmel P., Švejda, Schauer, Radiměřský.

V neděli 21.3.2010 přijeli do Dlouhé arény Ježci z Heřmanova Městce. Skóre utkání otevřel ve 4.minutě v oslabení domácí Filip Švejda po kombinaci s Petrem Chmelem. V 11. minutě se střelecky prosadil i soupeř, na 1:1 srovnal v přesilovce Jošt. V 17.minutě zvýšil na 2:1 David Rokos po přihrávce Filipa Štefky. Půl minuty před druhou sirénou využili domácí přesilovku, kdy prostřelil hostujícího Amenta Vojtěch Hanyk, asistence si připsali Filip Švejda a Vratislav Vápeník. 3. třetinu začali lépe Ježci. V 31.minutě využili po 10 vteřinách přesilovku a snížili na 3:2. V 35.minutě opět v přesilovce zvýšil na 4:2 Filip Švejda. V 41.minutě nastala nepříjemná situace. V signalizované výhodě po faulu Vojtěcha Hanyka (podražení) počastoval postižený Zdeněk Bláha Vojtěcha Hanyka hanlivými výrazy (což nebylo nikde publikováno) a domácí urostlý bek, který byl v tu dobu otočen k Bláhovi zády, zareagoval na slova "tak pojď ty trotle" a z otočky udeřil Bláhu do obličeje, přičemž mu způsobil krvavé zranění. Hanykovi byl udělen trest ve hře a bude očekávat verdikt Disciplinární komise. Poté se utkání jen dohrávalo a tečku za tímto nešťastným utkání udělal ve 43. minutě Petr Chmel – 5:2.

Dle heřmanoměstského webu utrpěl Zdeněk Bláha zlomeninu nosu a otřes mozku a po hospitalizaci v Pardubické nemocnici je nyní v domácím léčení. Hokejbalový klub SK Kometa Polička přeje Zdeňkovi Bláhovi brzké uzdravení.