3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
Nejbližší utkání - obrázek

SK Kometa Polička
 -
TJ ACS Malenovice SV

1:2 (0:1,1:1,0:0)

Střely: 35:26 Vyloučení: 7:3 Přesilovky: 2:7 Využití: 1:0 Oslabení: 0:0

Branka Komety : V. Tobiáš (as. Hejtmánek)

Sestava Komety: Škoda, Janco – Havlík, Libich, Rohos, Hejtmánek, Navrátil, Grubhoffer, Tobiáš V., Schauer, Hubáček, Štefka, Dvořák, Geba, Schaffer, Víšek, Tobiáš J.

Kometa nastoupila k utkání 20.kola proti Malenovicím, kteří se k utkání dostavili s devíti hráči do pole. A do zápasu domácí nastoupili výborně, když hned první přesilovku využil v čase 1:47 Vojtěch Tobiáš, po nahrávce od Josefa Hejtmánka. Stav 1:0 trval až do poslední minuty 1.třetiny, kdy domácí neudrželi vedení a na 1:1 srovnal Hofrichter. Ale i s okleštěnou sestavou dělali domácím problémy. V polovině 23.minuty se Malenovice dostaly do vedení, když odehraný míček z hole Slobody nešťastně srazil za záda Petra Škody Navrátil. Domácí se snažili nepříznivý stav zvrátit, ale Malenovice hubené vedení 1:2 udrželi až do závěrečné sirény.