3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
HC Jestřábi Přelouč B - SK Kometa Polička

1:4 (0:2,1:0,0:2)

Branky Komety : Štefka, Vápeník, Tobiáš, Schauer

Sestava Komety :
Škoda - Rokos, Hejtmánek, Navrátil, Mitáš, Schaffer, Vápeník, Radiměřský, Štefka, Schauer, Švejda, Geba, Báča, Prchal, Víšek, Tobiáš.

Proti favoritovi z Poličky chtěla Přelouč nastoupit bez ostychu, jelikož neměla co ztratit. Polička od začátku potvrzovala, že je právem lídrem ligové tabulky. První branka padla, když domácí na brankovišti zapomněli na Štefku. Na 0:2 Jestřábi inkasovali v přesilové hře, kdy nekrytý obránce Vápeník švihem skóroval. O přestávce jakoby z domácích ostych spadl. Jak je hokejbal vrtkavý ukázala situace, kdy Hájek chyboval za brankou a hostující hráč v ideální pozici mezi kruhy střílel na Cidlinského. Ten jeho projektil pouze ztlumil a míček pomalu mířil k brankové čáře, kde jej zastavil Hájek. Nejenže napravil svou hrubku, ale lobem našel až na modré zcela osamoceného Diviše, který doposud skvělému gólmanovi Škodovi vymetl pavouky z klece. Od té chvíle se děly věci a hrál se parádní hokejbal, v němž Jestřábi měli až do konce třetiny navrch. Do poslední třetiny šla Přelouč s tím, že buď vyrovná nebo inkasuje další góly. Bohužel pokusy Kopeckého, Adámka či Muchy, kteří se sami zjevili před brankářem Škodou, nenašly to správné volné místo. Před koncem pak pro domácí přišel trest v podobě Tobiášovy a Schauerovy branky a na zvrat již přeloučským nezbyly síly.