3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
2.kolo - obrázek

SK Kometa Polička
-
TJ ACS Malenovice SV

3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Branky Komety : Petr Chmel 2, Karel Geba

Sestava Komety : Škoda – Rokos, Navrátil, Teplý, Hejtmánek, Chmel M., Schauer, Radiměřský, Štefka F.,Chmel P., Sokol, Víšek, Geba, Tocháček, Tobiáš, Vápeník, Mitáš.

V neděli 12.9.2010 odehrála Kometa na domácím hřišti utkání 2.kola proti Malenovicím. A do zápasu vstoupila lépe. V 10. minutě David Rokos vyhodil míček z obranné třetiny až k útočné modré čáře, kde míček propadl obránci a Petr Chmel šťastně usměrnil míček přes hostujícího brankáře – 1:0. Ve 20.minutě zvýšil na 2:0 ze skrumáže Karel Geba. 3.třetina byla plná vyloučení a tak udeřily i Malenovice. V 35. minutě využil přesilovku Jindřich Rzesotto – 2:1. Malenovice přidaly na obrátkách, ale minutu před koncem utkání se trenér Jankovič rozhodl pro hru bez brankáře a odkrytou branku trefil Petr Chmel. Utkání před slušnou diváckou kulisou skončilo 3:1.

(Do fotogalerie přidáno několik fotografií od pana Radiměřského)