3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
19.kolo - obrázek

TJ Sokol Poruba
 -
SK Kometa Polička

0:2 (0:0,0:0,0:2)

Branky Komety : Geba (as. Grubhofer), Hubáček (Hanyk)

Sestava Komety : Škoda – Grubhoffer, Libich, Navrátil, Teplý, Rokos, Hanyk, Dvořák Geba, Radiměřský, Hubáček, Schauer, Štefka, Tocháček, Víšek

V neděli si chtěli hráči Komety chtěli zlepšit náladu proti poslední Porubě. Na pomoc jedenácti statečným přispěchali ještě David Rokos, Vojtěch Hanyk a Jiří Hubáček a utkání to bylo vcelku vyrovnané. Poličští sice Porubu přestříleli v poměru 25:17, ale až do 35. minuty se hrálo bez branek. Toto ovšem změnil Karel Geba, když 10 minut před koncem zápasu otevřel skóre – 0:1. Hubené vedení se hráči Komety snažili bránit až do konce zápasu a to se povedlo. V závěru utkání to ještě domácí zkoušeli při hře bez brankáře se šesti hráči v poli a 11 vteřin před závěrečnou sirénou se zmocnil míčku Jiří Hubáček, který po přihrávce od Vojtěcha Hanyka trefil prázdnou branku a pečetil vítězství 0:2. Brankář Petr Škoda si připsal čtvrté čisté konto v sezóně a Poruba, stejně jako na podzim, v této sezóně Poličce nedokázala vstřelit branku. Kometa si z Ostravy odvezla důležité 3 body a v tabulce vystřídala na 8.místě Ježky z Heřmanova Městce, kteří v Malenovicích a Vsetíně nebodovali.