3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety :

V.Tobiáš (as. Dvořák), Chmel (Schauer, Grubhoffer), Hrubý (Schauer), Schauer, Dvořák (Schauer, Chmel), Schauer (Dvořák).

Sestava Komety :

Janco - Hejtmánek, Havlík, Grubhoffer, Chmel, Veselý, Schauer, Tobiáš V., Tobiáš J., Hrubý, Štefka, Dvořák, Kašpar, Víšek, Prchal.

V sobotu 17.3.2012 odehrála Kometa utkání 18.kola proti HBC Rigum Hodonín. Kometa vstoupila do zápasu poněkud ospale a hosté toho využili na začátku 4.minuty brankou Michala Rapanta. Hosté měli během první třetiny navrch a skóre 0:1 do konce 1.třetiny nezvýšili a to hlavně zásluhou Romana Janca v poličské brance. V čase 15:14 se Hodonínu podařilo vsítit druhou branku a byli na koni. Jejich tlak ustal na začátku 18.minuty, kdy na 1:2 snížil po spolupráci s Jonášem Dvořákem Vojtěch Tobiáš. Od této chvíle to byla zcela jiná Kometa, než v 1.třetině. Srovnáno na 2:2 bylo v čase 19:52, kdy po kolmici Grubhoffer – Schauer využil přesilovku Michal Chmel. V rozmezí 28. – 29.minuty padly dvě branky za záda brankáře Lindnera, první z nich z hole Michala Hrubého a na 4:2 zvýšil Roman Schauer. O druhé přestávce hostující trenér na své svěřence poněkud zvýšil hlas, že to bylo slyšet až na tribuně. Ale zřejmě to moc nepomohlo. Začali se soustředit spíše na rozhodčí, než na svoji hru. Kometa Hodonín zcela přehrála a ve 3.třetině domácí přidali ještě 2 branky, v 37.minutě Jonáš Dvořák a v čase 43:44 Jonáš Dvořák vyhrál buly přímo na Romana Schauera a ten z první nedal hostujícímu brankáři šanci. Kometa zvítězila 6:2 a získala důležité body do tabulky.