3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
SK Kometa Polička - 1.HBC Svitavy
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Branky Komety : Švejda 2, Geba, Rokos, Schauer

Sestava Komety :

Škoda, Buben - Rokos, Hanyk, Hejtmánek, Teplý, Schauer (C), Radiměřský, Schaffer, Švejda, Prchal, Mitáš, Geba, Báča.

V sobotu přivítala Kometa v Dlouhé aréně tým z nedalekých Svitav. Už po půlminutě hráli domácí první přesilovku při vyloučení Jana Švendta, kterou nevyužili. Skóre otevřel na konci 5. minuty Filip Švejda po asistenci Josefa Hejtmánka - 1:0. Za minutu a půl skončil další střelecký pokus Filipa Švejdy v Peterkově svatyni. Asistenci na branku si připsali Roman Schauer a Milan Báča – 2:0. Domácí stále určovali tempo zápasu, což nevyhovovalo soupeři, který si pomáhal nedovolenými zákroky. V 21.minutě byl vyloučen za napadení domácí bek Petr Teplý a i ve čtyřech se poličským podařilo dostat k Peterkově brance. Nedůraz svitavské obrany využil Karel Geba s přispěním Davida Rokose a Josefa Hejtmánka – 3:0. Skóre 2. třetiny uzavřel o 2 minuty déle v přesilovce David Rokos po přihrávce Filipa Švejdy. 3. třetinu nedohrál hostující Viktor Nováček, když byl v 36. minutě po faulu rozhodčími poslán na trestnou lavici, neudržel nervy na uzdě a po protestech mu byl uložen trest do konce utkání. Pátou branku do Peterkovy sítě vstřelil, po samostatné akci, minutu před koncem kapitán Roman Schauer. Svitavští si z Poličky odvezli pověstného bůra.