3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
17.kolo - obrázek

Ježci Heřmanův Městec
-
SK Kometa Polička

3:0 (1:0,0:0,2:0)

Sestava Komety : Buben, Škoda – Navrátil, Grubhoffer, Mitáš, Libich, Radiměřský, Schauer, Tocháček, Geba, Štefka, Tobiáš.

V neděli 6.3.2011 odjeli hráči Komety k přímému souboji o 8.místo do Heřmanova Městce. Trenér Pavel Štefka mohl počítat pouze s deseti hráči do pole. Do těžkého zápasu nastoupil do branky Aleš Buben, který většinou hájí svatyni v kategorii staršího dorostu a svou roli zvládl. Ježci, kteří byli téměř v plné sestavě, se pustili do zápasu podstatně lépe. V 5.minutě otevřel skóre Mašík a první třetina skončila 1:0. Ve 2. třetině branka nepadla. Kometa bránila hubenou ztrátu a čelila nebezpečným výpadům Ježků. V rozmezí 32. - 34. minuty padly dvě branky do Bubnovy sítě z hole Drenka a Jindřicha. Utkání skončilo 3:0 a Ježci se posunuli o bod před Kometu na osmou pozici.

Trenér Pavel Štefka pro web Hokejbal.cz uvedl : „Ježci měli po celou dobu utkání převahu, ale velmi dobře chytal dorostenec Aleš Buben, který nám za stavu 1:0 dával alespoň teoretickou šanci. Ve třetí třetině se ale větší zkušenost a vyhranost soupeře projevila naplno. Přesto že jsme jeli jen se 2. pětkami a převážně mladými hráči zklamala mě především naše hra dopředu, kde jsme prakticky nic nevymysleli a brankář soupeře se musel nudit.