3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
15.kolo - obrázek

SK Kometa Polička
-
TJ Loko Č.Třebová

3:4 (1:0,1:2,1:2)

Střely 29:43, vyloučení 6:1, přesilovky 1:6, využití 0:0, oslabení 0:0.

Branky Komety : R.Schauer, D.Rokos (B.Tocháček), J.Tobiáš.

Sestava Komety :

Škoda, Janco – Rokos, Libich, Hejtmánek, Bažant, Novotný, Schauer, Štefka, J.Dvořák, Schaffer, Tocháček, Grubhoffer, M.Dvořák, Víšek, Prchal, Bečvář, J.Tobiáš.

V neděli 18.11.2012 od 10:00 hodin hostila domácí Kometa družstvo TJ Lokomotiva Česká Třebová. Utkání začalo opatrně, ale českotřebovští byli mírně aktivnější. Do vedení šla paradoxně Kometa. V čase 6:38 nahodil Roman Schauer míček na branku a brankář ho vyrazil už zpoza brankové čáry, což dobře posoudil rozhodčí Komárek a branku za protestů hostujících hráčů uznal. Hosté měli i nadále střelecky navrch a byli i u míčku většinou dřív než  domácí hráči a předvedli i několik závarů před Škodovou brankou. Své první branky se dočkali v polovině 22.minuty, kdy v rohu hřiště svedl souboj o míček Roman Schauer s Ondřejem Luxem, ale přitom soupeřova hůl skončila v obličeji poličského kapitána a rozhodčí po střele Hrušky nepochopitelně branku uznali, místo toho aby udělili trest za vysokou hůl. Poličskému kapitánovi zůstal jen krvavý šrám v obličeji, což rozhodčí absolutně nezajímalo a byl odeslán zpět na hráčskou lavici. O dvě minuty později vedli hosté 1:2, kdy byla uznána branka Ondřeji Luxovi, který dorážel míček do posunuté branky. Domácí značně rozladěni z výkonu dvojice rozhodčích přidali na výkonu, z čehož se zrodila vyrovnávací branka. V čase 27:32 po přihrávce od Břéti Tocháčka srovnal na 2:2 David Rokos. V 37.minutě šli do vedení opět hosté, kdy potrestal chybu v poličské obraně Lux. Na rozdíl dvou branek odskočili kohouti minutu a půl před závěrečnou sirénou z hole Vostrčila. Domácí vykřesali jiskřičku naděje 16 sekund poté, kdy střelu Jiřího Tobiáše elegantně usměrnil do vlastní branky Váně. Trenér Komety Pavel Štefka ještě odvolal Petra Škodu z branky, ale power-play se nepodařilo využít a tak Česká Třebová zvítězila 3:4.