3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
HBC Chlumec nad Cidlinou - SK Kometa Polička
2:4  (0:1,1:1,1:2)

Branky Komety : Petr Chmel 2, Geba, Radiměřský

Sestava Komety :

Škoda, Buben – Hejtmánek, Navrátil, Rokos, Teplý, Vápeník, Geba, Chmel P., Mitáš, J., Radiměřský, Schauer, Štefka.

Kometa odcestovala k poslednímu podzimnímu zápasu pouze s jedenácti hráči do pole. Už ve 2. minutě se mohl radovat z gólu Petr Chmel. Toto byl jediný zápis do kolonky branek v první třetině, zato kolonky trestů se plnily více. Rozhodčí v úvodní části hry udělili devět dvouminutových trestů.

V tomto trendu se pokračovalo i v 2.třetině. Vystoupení chlumeckého Petra Synka z 21. minuty sudí ohodnotili desetiminutovým trestem. Poté přišlo srovnání na 1:1, které zařídil Masopust. Další krůček k vítězství udělal opět Petr Chmel, když v 29.minutě využil pětiminutovou početní výhodu při vyloučení Šandy, který na konci 24.minuty v přerušené hře udeřil Vráťu Vápeníka rukavicí do obličeje a byl oceněn trestem 5+OK. Při tomto incidentu se vyřadil ze hry i již potrestaný Petr Synek, který z trestné lavice protestoval proti uděleným trestům a byl rozhodčími vykázán do šaten, kde mohl spolu s Šandou okusit teplotu vody ve sprchách. Na 1:3 zvýšil v 32.minutě Karel Geba. Zdramatizovat utkání se snažil v 36.minutě Horák, když snížil na 2:3. Vítěznou tečku za utkáním udělal v 41.minutě Jakub Radiměřský, který v přesilovce využil přihrávku Romana Schauera a skóre upravil na konečných 2:4. Zápas se poté již dohrával. V 42.minutě byl na 2 minuty vyloučen chlumecký Adam Marek a toto nemístnými poznámkami na adresu rozhodčích zpoza mantinelu okomentoval do konce utkání vyloučený Petr Synek (který měl sedět v kabině) a "vyfasoval" za to trest ve hře a tímto si zajistil uložení svého registračního průkazu přes zimní přestávku u disciplinární komise a  upevnil si vedení v tabulce trestných minut. Rozhodčí měli s tímto utkáním plné ruce práce a udělili v souhrnu celkem 98 trestných minut.

Do jarních kol tak Kometa poputuje s pětibodovým náskokem před Hronovem a béčkem Hradce Králové.