3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety :

D.Rokos (as. R.Schauer, F.Štefka), M.Víšek (M.Dvořák),R.Schauer (F.Štefka, J.Dvořák), J.Dvořák (J.Hejtmánek, R.Schauer), R.Schauer (J.Hejtmánek, J.Dvořák).

Sestava Komety:

Janco, Škoda – Hejtmánek, Rokos, Bažant, Novotný, Nespěšný, Grubhoffer, Schauer, Štefka, Schaffer, Dvořák J., Dvořák M., Víšek, Prchal, Tobiáš J., Švanda, Tocháček.

V neděli 11.11.2012 od 10:00 hodin nastoupila Kometa na domácím hřišti proti Sudoměřicím. A od začátku se domácí snažili být aktivnější, což se jim vyplatilo na konci 7.minuty, kdy se míček po kombinaci Romana Schauera s Filipem Štefkou dostal na modrou čáru a David Rokos otevřel skóre utkání – 1:0. Druhý domácí gól padl půl minuty před první sirénou, kdy nejprve Marcel Dvořák doběhl nahozený míček, oběhl branku a přihrál do skrumáže před brankovištěm a sváteční střelec Milan Víšek dorazil opuštěný míček do branky. Jak se gólově vydařil konec 1.třetiny, pokračoval i začátek té druhé. Po úvodní buly 2.třetiny přečíslil Filip Štefka, Jonáš Dvořák a Roman Schauer hostující obranu, a poslední jmenovaný zpoza brány překvapil brankáře Sudoměřic – 3:0. Ve 21.minutě se střelecky prosadili i Sudoměřice, na 3:1 snížil Havlík. V 38.minutě hrála Kometa přesilovku a po kolmici Roman Schauer – Josef Hejtmánek úspěšně zakončil Jonáš Dvořák. O dvě minuty později opět Kometa potrestala nedisciplinovanost soupeře, tentokrát po asistenci Josefa Hejtmánka a Jonáše Dvořáka mířil do černého podruhé v zápase poličský kapitán Roman Schauer. Hostům se podařilo už jen snížit, ve 42.minutě, při vyloučení Martina Švandy, rozebrali Sudoměřice obranu Komety a prázdnou branku trefil Kadlčák a minutu a půl před koncem napřáhl od modré Jindřïch Rzesoto a trefil skulinku mezi ramenem Romana Janca a horní tyčí. Kometa získala za výhru 5:3 další 3 body do tabulky.