3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

Branky Komety :
L.Sokol (as. J.Hubáček), V.Tobiáš (R.Schauer), F.Štefka (B.Tocháček), V.Tobiáš (J.Hubáček)

Sestava Komety :
Škoda, Janco - Rokos, Navrátil, Hejtmánek, Kašpar, Grubhoffer, Libich, Tobiáš, Schauer, Schaffer, Štefka, Dvořák, Tocháček, Geba, Hubáček, Víšek, Sokol, Prchal.

V neděli 13.11.2011 přivítali hráči Komety na domácím hřišti Jěžky z Heřmanova Městce. V první třetině nebyl k vidění příliš pohledný hokejbal s pramálem šancí na obou stranách, proto na světelné tabuli svítilo skóre 0:0. Po úvodním oťukávání se hráči obou družstev začali dostávat do tempa a tvořili si více šancí před brankovišti, ale všechny střelecké pokusy skončily ve výstrojích brankářů Petra Škody a hostujícího Jana Palečka. Ve 27.minutě hráli hosté přesilovku 5 na 4, při vyloučení Petra Schaffera, ale na dostřel domácí branky se příliš nedostali. Jejich šanci zvýšil Filip Štefka, když ho velice dobře pískající rozhodčí potrestali za hloupý faul při napadání na útočné modré čáře a Ježkům byla nabídnuta více jak minutu a půl dlouhá přesilovka 5 na 3. Ale Kometa se ubránila a i druhá třetina skončila bez branek. Vše se změnilo v třetině třetí, kdy ve 32 minutě otevřel skóre Lukáš Sokol, po asistenci Jiřího Hubáčka. Za 32 vteřin poté se zavlnila síťka za Palečkovými zády podruhé. Po spolupráci Romana Schauera s Petrem Schafferem přesně zamířil Vojtěch Tobiáš. V čase 33:32 se prosadili i hosté, chybu v domácí obraně využil Jiří Mašík, který napoprvé nevyzrál na Petra Škodu, ale odražený míček propasíroval nad jeho rameno. Na konci 33.minuty uklidnil domácí Filip Štefka, když ho ke skórování vybídl Břetislav Tocháček – 3:1. Brankovou tečku za utkáním udělal svoji druhou brankou Vojtěch Tobiáš, když v přesilovce využil přihrávku od Jiřího Hubáčka a stanovil skóre na konečných 4:1.