3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
SK OEZ Testa Letohrad B - SK Kometa Polička
3:2 ss (1:1,0:0,1:1 - 1:0)

Branky Komety : Schauer, F. Štefka

Sestava Komety :
Škoda - Hanyk, Mitáš J., Rokos, Sokol, Báča, Geba, Chmel P., Prchal, Radiměřský, Schaffer, Schauer, Štefka F., Švejda, Tobiáš, Víšek.

Před patnácti diváky se v Letohradě pod umělým osvětlením hrál vyrovnaný, na branky chudý, hokejbal. Skóre otevřel ve 3. minutě domácí Lukáš Chmelíček. Kometa stav srovnala na konci 7. minuty - po přihrávce Jakuba Radiměřského skóroval Roman Schauer. Hrstka diváků si na další branku musela počkat až do 40. minuty, kdy Kometa využila přesilovku a Filip Štefka zužitkoval přihrávku od Romana Schauera a stav utkání byl 1:2. I domácí Letohrad využil jednu ze sedmi početních výhod. Při vyloučení Vojty Hanyka srovnal Filip Paukrt. Do vypršení 45. minuty již další branka nepadla a tak se oba soupeři rozdělili po bodu. V samostatných nájezdech měli více štěstí domácí, rozhodující  branku dal opět Filip Paukrt a bod navíc zústal v Letohradu.