3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
12.kolo - obrázek

HC Jestřábi Přelouč
-
SK Kometa Polička

4:2 (0:1,2:1,2:0)
Střely: 34:15, vyloučení: 5:2, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Branky Komety : Dvořák Jonáš 2 (as. Štefka Filip 2, Geba Karel)

Sestava Komety : Škoda – Bažant, Hejtmánek, Libich, Rokos, Dvořák, Geba, Grubhoffer, Prchal, Schaffer, Schauer, Štefka, Tocháček, Víšek.

V neděli 4.11.2012 odjeli hráči Komety do relativně blízké Přelouče. Skóre otevřel v polovině 11.minuty Jonáš Dvořák, kterému přihrál Filip Štefka. Na 0:2 zvýšil opět Jonáš Dvořák ve 23.minutě. Asistence si připsali Filip Štefka a Karel Geba. Do zápasu se Přelouč zpátky vrátila v 26.minutě, na 1:2 snížil Kalousek a tím zavelel k obratu. Studenou sprchou byla pro Kometu vyrovnávací branka pouhých 9 sekund po začátku 3.třetiny ! Vedení 3:2 zajistil Přelouči v 35.minutě Čapek a pojistku tří bodů pro domácí zařídil střelec první branky Kalousek 2 minuty před koncem 3.třetiny. O víkendu 10.-11.11.2012 bude Kometa bojovat o body na domácím hřišti, v sobotu od 14:00 hodin s Hodonínem a v neděli dopoledne od 10:00 hodin se Sudoměřicemi.