3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
Nový příspěvek - obrázek

SK Kometa Polička
-
TJ Lokomotiva Č.Třebová
1:2ss (0:1,0:0,1:0)

Střely: 43:18, vyloučení: 5:3, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Branka Komety : Filip Štefka (as. Jonáš Dvořák)

Sestava Komety :
Škoda – Chmel, Veselý, Teplý, Rokos, Libich, Hejtmánek, Kašpar, Schauer, Tobiáš, Grubhoffer, Štefka, Dvořák, Schaffer, Schauer, Geba, Hubáček, Sokol, Tocháček, Hrubý, Krejčík, Prchal.

V neděli 30.10.2011 v 11:00 hodin zahájili rozhodčí další z utkání 1.NHbL – Východ, kdy domácí Kometa hostila v derby TJ Lokomotivu Č.Třebovou. Domácí začali lépe, paradoxně ale bez gólového efektu. A tak přišli ke slovu hosté, když v polovině 14.minuty vyhráli buly v útočném pásmu a po nedorozumění domácích hráčů vystřelil od modré čáry osamocený Petr Kvasnička a vymetl pravý horní roh Škodovy branky. Ve 2.třetině branka nepadla. Byla to taktická bitva, hráči bojovali o každý metr hřiště, ale všechny střelecké pokusy skončili buď mimo branky nebo v lapačkách brankářů Škody a hostujícího Ehrenbergera. Do 3.třetiny Kometa zlepšila pohyb, ale těžko se dostávala na dostřel českotřebovské branky. Vytoužená vyrovnávací branka padla v čase 42:41, kdy Jonáš Dvořák vyhrál buly, našel na kruhu Filipa Štefku, který z první trefil dolní roh Ehrenbergerovy branky. Utkání dospělo k samostatným nájezdům. První se do středového kruhu postavil domácí Filip Štefka, ale na hostujícího brankáře nevyzrál. Na řadě byl českotřebovský Ladislav Hruška, který svůj nájezd proměnil. A protože Roman Schauer ani Jonáš Dvořák branku z nájezdu nevstřelili, odváží si Česká Třebová 2 body za výhru 1:2 na samostatné nájezdy.

Trenér Pavel Štefka k utkání dodal: Myslím že jsme měli převahu herní i střeleckou, ale naše střely byly nepřesné a nebo trefovali brankáře Lokomotivy, takže gól jsme dali jenom jeden stejně jako soupeř. Jsme trochu zklamaní jen z jednoho bodu, ale výkon jsme podali dobrý a doufám, že stejně dobře budeme pokračovat i v dalších zápasech a hlavně budeme častěji trefovat branku.