3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
SK Kometa Polička - SK Holcim Prachovice
12:0 (6:0, 3:0, 3:0)

Branky Komety : P.Chmel 6, Schauer 2, Švejda, Radiměřský, Geba, Teplý.

Sestava :

Škoda, Buben - Hanyk, Hejtmánek, Koráb, Mitáš J., Rokos, Teplý, Báča, Geba, Chmel P., Prchal, Radiměřský, Schauer (C), Sokol, Štefka F., Švejda, Víšek.

V sobotu 7. listopadu navštívili poličské hřiště hráči z Prachovic a již od první minuty bylo vidět, kdo je pánem na hřišti. Po 23 vteřinách vyzkoušel prachovického gólmana Petr Chmel po přihrávce Karla Geby a domácí jásali poprvé. Ve 3. minutě namazal Filipu Švejdovi Petr Chmel a Kometa vedla 2:0. Poté pokračovalo obléhání Brožovy branky a dvojnásobná radost přišla v 11. minutě po brance Petra Chmela a o 43 vteřin déle se trefil Roman Schauer. Ve 13. minutě prostřelil Broše opět Petr Chmel po přihrávce Milana Báči. To ovšem nebylo poslední slovo neúnavného bojovníka s číslem 62 na zádech, když se trefil ještě 3x a za dvojnásobný hattrick jistě přispěje do týmové pokladny
, stejně jako Petr Škoda, který potřetí v sezóne vychytal čisté konto. Na 6:0 skóre 1. třetiny uzavřel Jakub Radiměřský 10 sekund před sirénou. 46 sekund uběhlo z druhé třetiny a Brož lovil ze sítě posedmé - branku vstřeli Petr Chmel. V 19. minutě na 8:0 zvyšoval Karel Geba. 9. branku dal opět Petr Chmel, kterou uzavřel druhé dějství. Prachovice měly i ve 3. třetině tragický vstup do hry a po 34 sekundách vsítil desátou branku bek Petr Teplý a i jeho zásluhou si může Michal Pražan zapsat příspěvek do klubového prasátka. Na jedenáctou branku si hrstka oddaných fandů musela 10 minut počkat, když se v 41. minutě trefil Roman Schauer. Brankový součet podtrhl svou šestou brankou v zápase ve vlastním oslabení Petr Chmel, když na trestné lavici seděl Petr Teplý. A tak si prachovičtí odvezli z výletu dvanáctibrankový ranec.