3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
10.kolo - obrázek

SK Kometa Polička
-
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice

1:3 (0:1,1:2,0:0)

Střely: 39:27, vyloučení: 7:6, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 1:0

Branka Komety : Jan Střecha (as.Filip Štefka)

Sestava Komety . Škoda, Janco – Bažant, Gregor, Chmel, Libich, Novotný, Rokos,Dvořák J., Dvořák M., Geba, Grubhoffer, Prchal, Schauer, Střecha, Štefka, Tobiáš, Tocháček, Víšek.

Jednadvacáté říjnové dopoledne bylo v Poličce vyhrazeno hokejbalu, kdy domácí Kometa přivítala svítkovské Stars. A domácí do utkání nevstoupili příliš šťastně a v polovině páté minuty Petr Škoda lovil první míček z branky. Hráči Komety se ne a ne prosadit, několik střel orazítkovalo tyčky a břevno svítkovské branky. První třetina skončila 0:1. Druhá třetina začala podobně jako ta první. Už po 20 sekundách hosty rozjásal Minařík a zvýšil na 0:2. Na rozdíl tří branek Svítkov odskočil ve 20.minutě po skrumáži před Petrem Škodou se nejlépe zorientoval Maixner. Čestný úspěch Komety zaznamenal ve 29. minutě Jan Střecha, kdy ho při vlastním oslabení ke skórování vybídl Filip Štefka. Více branek v utkání nepadlo a 3 body putovaly do Pardubic.