3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
10.kolo - obrázek

HBC Vsetín
-

SK Kometa Polička
1:2 (0:0,0:1,1:1)

Střely: 38:22, vyloučení: 3:5, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0

Branky Komety : M.Grubhoffer (V.Tobiáš), F.Štefka (K.Geba)

Sestava Komety :
Janco – Hejtmánek, Rokos, Kašpar, Libich, Teplý, Dvořák, Geba, Grubhoffer, Navrátil, Prchal, Schauer, Sokol, Štefka, Tobiáš.

Vsetínští v neděli přivítali rozjetou Poličku a marně doufali, že by se jí mohli natolik postavít, že by jí dokázali sebrat nějaký ten bod. Utkání začalo velmi vyrovnaně, oba celky si vytvářely slušné šance na otevření skóre, jenže pokaždé shořela ta finální fáze. První radost ze vstřelené branky si mohli užít hostující hráči, kteří se prosadili ve 27.minutě z hole Grubhoffera.

Od této doby se začali domácí více dostávat do zakončení a svého soka přehrávat a vyrovnání přišlo v 36.minutě. V čase 42:48 využil v ořesilovce přihrávku Geby Štefka a Kometa vedla 2:1. Toto vedení vydrželo až do konce duelu. Kometa si tak připsala další body a je již na čtvrté pozici, Vsetínští se strachují o postupovou osmičku a jejich forma není nijak valná.