3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
10.kolo - obrázek

ERA Svítkov Stars Pardubice
-
SK Kometa Polička

0:2 (0:2.0:0,0:0)

Branky Komety : Víšek (as. Prchal), Schauer (Hubáček)

Sestava Komety : Škoda – Chmel M., Mitáš, Navrátil, Rokos, Dvořák, Hubáček, Chmel P., Prchal, Radiměřský, Schauer, Štefka, Tocháček, Víšek.

Kometa v neděli 24.10.2010 odjela k dalšímu utkání 1. NHbL-východ do Pardubic, kde se utkala s domácími ERA Svítkov Stars. Byl to přímý souboj o průběžné 8. místo tabulky a trenér Pavel Štefka si přál přivést nějaký bod ze hřiště soupeře. Jeho svěřenci pokračovali ve zodpovědném výkonu z předešlých utkání a to se vyplatilo v 11.minutě, kdy otevřel skóre Milan Víšek po přihrávce od Miroslava Prchala. O 3 minuty později zvýšil na 2:0 kapitán Roman Schauer, asistenci si připsal Jiří Hubáček. Brankář Petr Škoda také pokračoval v bezchybném výkonu a domácí střelce místy přiváděl k šílenství. Protože v dalším průběhu utkání již žádná branka nepadla, odvezli si hráči Komety ze Svítkova 3 body po výhře 2:0. Nutno podotknout, že Petr Škoda vychytal třetí čisté konto v řadě a doufáme, že v těchto výkonech bude pokračovat i nadále a podaří se získat další body již v dalším kole, kdy se Kometa představí na domácím hřišti proti prvnímu týmu tabulky z Jihlavy.

Zápas jsme nezačali dobře, zpočátku byl Svítkov aktivnější a měli jsme i štěstí, když soupeř trefil břevno naší branky. Pomohla nám aktivita 3. útoku, který dobře napadal, vynutil si chybu obránců a vstřelili jsme branku. První gól nás nastartoval a začali jsme hrát mnohem aktivněji. Druhou a třetí třetinu bylo na obou stranách poměrně dost vyloučených, ale i oslabení jsme zvládli velmi dobře a soupeř se po aktivním začátku už nezmohl na souvislejší nápor, naopak ještě několik našich šancí jsme nevyužili. Musím pochválit celé mužstvo za zodpovědný výkon.