3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009

1. a 2.semifinále play-off

Nejbližší utkání - Semifinále play-off - obrázek

Nejbližší utkání - Semifinále play-off - obrázek

SK Jihlava
-
SK Kometa Polička
1.semifinále
4:1 (0:1,2:0,2:0)
Střely: 40:17 Vyloučení: 6:9 Přesilovky: 6:3 Využití: 1:0 Oslabení: 1:0

Branka Komety : Grubhoffer

Stav série 1:02.semifinále
4:3ss (
1:1,1:0,1:2-1:0)
Střely: 48:20 Vyloučení: 9:11 Přesilovky: 10:9 Využití: 3:2 Oslabení: 0:0

Branky Komety : Grubhoffer 2, Schauer

Stav série 2:0


Jihlavští, jakožto vítěz základní části, dostali do semifinále tabulkově snadnějšího soupeře, kterým byla po vyřazení Sudoměřic Polička. Domácí na svého soka nastoupili a Kometa mohla poděkovat svému brankáři, který držel naděje hostí vysoko. Paradoxně se hosté dostali sami do vedení, Grubhoffer z dorážky procpal míček za Humlíčka. S tímto výsledkem se šlo také do kabin, jenže v prostřední patnáctiminutovce se jihlavským hokejbalistům podařilo skóre otočit.

Vyrovnání přinesl Novák a zvrácení stavu na domácí straně chvíli před koncem druhé třetiny dokonal Deveri. Skóre se ještě více naklonilo na stranu Jihlavy na začátku posledního dějství v přesilové hře, kdy se také z dorážky prosadil Digrin. Ač se hosté snažili se zápasem ještě něco zběsile udělat, jejich snaha byla marná. V závěru ještě přidal čtvrtý gól při vlastním oslabení Deveri a bylo hotovo. Jihlava vyhrála úvodní duel 4:1.

V neděli se však hrálo o poznání vyrovnanější utkání. Obě mužstva nastoupila s jinými gólmany a jako první musel vytahovat míček z branky ten jihlavský. Novákovu chybu potrestal Grubhoffer a stejně jako v sobotu právě tento hráč otevřel skóre. Tentokrát se Jihlavě podařilo smazat manko ještě v první periodě, když se napřáhl Šerý a propálil vše před sebou.

Naprosto totožně jako v prvním klání se domácím podařilo skóre otočit na svoji stranu, stalo se tak po skvělém důrazu Střechy na brankovišti. S Jihlavskými to vypadalo ještě lépe po minutě třetí části, když krásnou kombinaci přesně zakončil Deveri, který je zatím nejlepším střelcem této série společně s Grubhofferem. A právě tento hráč Poličky zavelel k obratu. Poličce se podařilo vyrovnat a poslat zápas do prodloužení, a poté i do samostatných nájezdů. V nich se do branky postavil Humlíček a nakonec dotáhl Jihlavu k vítězství. Rozhodující nájezd si připsal Digrin, stav série je tedy 2:0.

 

zdroj :www.hokejbal.cz

20.04.2012 16:06:47
Cadberry
DSC_7132.JPG
SK Kometa Polička.jpg
____________

____________

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one