3.místo v Extralize v sezóně 1999/2000, Mistr 2.NHbL - Východ v sezóně 2002/2003 a 2008/2009
SK Kometa Polička - HBC Chlumec nad Cidlinou
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Branky Komety : Vápeník 2, Schauer, Hejtmánek

Sestava Komety : Buben, Škoda - Rokos, Koráb, Vápeník, Teplý, Navrátil, Hejtmánek, Schauer (C), Schaffer, Švejda, Radiměřský, Prchal, Geba, Tobiáš, Mitáš J. .

Hosté z Chlumce přijeli k utkání s pouze devíti hráči do pole. Kometa začala náporem, ale všechny střelecké pokusy v 1. třetině skončily v lapačce chlumeckého gólmana. Skóre se měnilo ve 5. minutě druhé části hry, kdy se po přihrávce Petra Schaffera trefil kapitán Komety Roman Schauer. 3. třetina byla velmi nečistá ze strany hostů a tak trestná lavice byla více jak polovinu třetiny zaplněná chlumeckými hříšníky. Kometa využila dvě z celkem šesti přesilovek, když se trefili Vráťa Vápeník a Josef Hejtmánek. 13 vteřin před koncem pečetil vítězství 4:0 opět Vráťa Vápeník po přihrávce Romana Schauera.